Srdečně zveme na slavnostní koncert v kostele U Salvátora

6. prosince 2018

Jednou ze závěrečných událostí vrcholícího roku oslav je koncert v pražském evangelickém kostele U Salvátora v pátek 14. prosince od 18.00 hodin.

Srdečně zveme na slavnostní koncert v kostele U Salvátora
6. prosince 2018 - Srdečně zveme na slavnostní koncert v kostele U Salvátora

Koncert naváže na páteční mezinárodní ekumenickou konferenci v Senátu PČR. Vystoupí Komorní orchestr Vlasty Škampové a celocírkevní kantor Českobratrské církve evangelické Ladislav Moravetz. Zazní skladby od W. A Mozarta, J. S Bacha, F. I. Tůmy a dalších. Koncert se koná ve spolupráci s Evangelische Kirche in Deutschland a Farním sborem Českobratrské církve evangelické U Salvátora. Vstupné dobrovolné. Pátek 14. prosince od 18.00 hodin, Salvátorská 1, Praha 1.