Informace o zpracování osobních údajů

1. Prostřednictvím ustanovení tohoto článku plní Českobratrská církev evangelická (ČCE) svou povinnost podle čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“).
  2. V souvislosti s účastí v soutěži zpracovává ČCE jako správce údajů ve smyslu GDPR osobní údaje účastníků soutěže.
  3. ČCE zpracovává osobní údaje uvedené v této přihlášce a osobní údaje shromážděné v průběhu soutěže.
  4. Osobní údaje podle odst. 2 a 3 jsou zpracovávány za účelem účasti v soutěži z právního důvodu plnění smlouvy.
  5. Osobní údaje podle odst. 2 a 3 budou zpracovávány po dobu soutěže a po dobu 1 roku následujících po jejím skončení.
  6. ČCE jmenovala v souladu se svými povinnosti podle GDPR pověřence pro ochranu osobních údajů, kterého je možné kontaktovat na telefonním čísle 224 999 220 nebo na e-mailové adrese pravnik@e-cirkev.cz. Více informací naleznete v informaci o zpracování osobních údajů zveřejněné na internetových stránkách ČCE.

Ukrajinsky (UA):

Інформація про обробку персональних даних

1. За допомогою положень цієї статті Чеська братська євангельськí.а церква (ČCE) виконує свої зобов’язання згідно зі статтею 13 Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 2016/679 про захист фізичних осіб у зв’язку з обробкою персональних даних та щодо вільного переміщення таких даних (далі «GDPR»).
  2. У зв’язку з участю в конкурсі ČCE обробляє персональні дані учасників конкурсу задля забезпечення виконання вимог GDPR.
  3. ČCE обробляє персональні дані, надані в заяві, а також персональні дані, зібрані під час конкурсу.
  4. Персональні дані згідно з пунктами 2 і 3 обробляються в межах повноважень з метою забезпечення  участі в конкурсі на законних підставах та виконання умов договору.
  5. Персональні дані згідно з пунктами 2 і 3 оброблятимуться протягом усього конкурсу та протягом 1 року після його закінчення.
  6. Відповідно до своїх зобов’язань згідно з GDPR, ČCE призначив уповноваженого із захисту персональних даних, з яким можна зв’язатися за номером телефону 224 999 220 або за адресою електронної пошти pravnik@e-cirkev.cz. Додаткову інформацію можна знайти в розділі захист персональних даних, який оприлюднено на офіційнрму веб-сайті ČCE.