Bannery (externí odkaz)

„Připojte se k akcím…“ – kalendář

Každé pondělí vydáváme psanou týdenní modlitbu.
Každou středu vychází zamyšlení duchovních Slovo na doma.

• 21.6. od 18.00 – Ekumenická modlitba s připomínkou památky popravených představitelů stavovského povstání
  • 21.6. od 18.00 – „Hodně budeš někde“ (debata mládeže o budoucnosti církve)
  • 21.6. od 18.30 – Jak se staví moderní domovy pro seniory? (on-line seminář Diakonie ČCE ): Co všechno je třeba od první myšlenky na stavbu domova pro seniory až do nastěhování prvních obyvatel? Kdo stavbu financuje? Jak má domov vypadat, aby se v něm žilo jako doma? Jakou péči mají klienti očekávat? (hosté: Květa Kellerová – manažerka výstavby nového domova pro seniory Diakonie ve Vendolí u Svitav, Radim Oblouk – architekt a autor návrhu domova ve Vendolí, Dan Žárský – ředitel Diakonie Vsetín a autor publikace Jako doma pro zadavatele staveb domovů pro seniory, Aleš Gabrysz – ředitel domovů pro seniory a pro lidi s demencí Diakonie v Krabčicích)
  • 7.10. (Brno) – celodenní setkání studentů, absolventů a hostů Evangelické akademie Brno s děkovnou bohoslužbou (Daniel Ženatý)
  • 16.10. (Olomouc) – slavnost ke 30 letům fungování Evangelické akademie

Kalendář obsahuje veřejné celocírkevní akce (spolu)pořádané Ústřední církevní kanceláří. Další akce sborů naleznete na jejich stránkách. Záznamy z některých proběhlých akcí naleznete na našem Youtube kanálu nebo v Audioarchivu.

Aktuální opatření ve sborech ČCE najdete zde.

25. 2. 2021, 14:38