ZRUŠENO: Ordinace nových kazatelů

26. října 2020

Plánovaná ordinace v Olomouci se odkládá na neurčito. O novém termínu vás budeme včas informovat.

ZRUŠENO: Ordinace nových kazatelů
26. října 2020 - ZRUŠENO: Ordinace nových kazatelů

⚠ Aktualizace: Ordinace původně plánovaná na 1. listopadu v Olomouci se prozatím ruší. O novém termínu vás budeme s předstihem informovat. Děkujeme za pochopení.

------------

Synodní rada ČCE oznamuje, že v neděli 1. listopadu 2020 ve 14.30 hodin budou ve FS ČCE v Olomouci synodním seniorem Danielem Ženatým ordinováni ke službě Slova a svátostí sestra farářka Eliška Geislerová a bratři faráři Michal Chalupski a Jordan Tomeš.

Ordinace se bude konat, vzhledem k nařízení vlády, za přítomnosti minimálního počtu účastníků (zaměstnanců ČCE) - tedy s vyloučením veřejnosti. Přímý přenos či záznam vám zprostředkujeme na www.e-cirkev.cz a na oficiálním facebookovém profilu ČCE. Děkujeme za pochopení.