Ordinace nových kazatelů

Synodní rada Českobratrské církve evangelické oznamuje, že v neděli 6. prosince 2020 od 14.30 hod. budou ve Farním sboru ČCE v Pardubicích synodním seniorem Danielem Ženatým ordinováni ke službě Slova a svátostí sestra farářka Eliška Geislerová a bratři faráři Michal Chalupski a Jordan Tomeš.

Bohoslužba nebude (vzhledem k aktuálně platným mimořádným opatřením) přístupná veřejnosti, ale zprostředkujeme ji v přímém přenosu na webu e-cirkev.cz, kde pak bude dostupná také ze záznamu. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka zde.

Následující týden, tedy v neděli 13. prosince od 9.00 hod. bude ve Farním sboru ČCE v Praze 10 – Strašnicích synodním seniorem ordinován ke službě Slova a svátostí výpomocný kazatel bratr Jan Balcar.

Pro účast zřejmě budou platit obdobná pravidla, ačkoli zatím nebyla oficiálními úřady zveřejněna. Online přímý přenos proběhne 13.12.2020 od 9.00 na YouTube kanálu strašnického sboru: bit.ly/videoStrasnice.

Pozvánka zde.

2. 12. 2020, 17:15