Diskuse: NEJISTOTA z pohledu filosofie a náboženství

2. prosince 2020
Diskuse: NEJISTOTA z pohledu filosofie a náboženství
2. prosince 2020 - Diskuse: NEJISTOTA z pohledu filosofie a náboženství

Druhé setkání letošního Stánku míru proběhne ve čtvrtek 3. prosince od 18.00 hodin formou on-line diskuse na facebookové stránce Ec chajim Praha. Tématem je NEJISTOTA z pohledu filosofie, židovství, křesťanství a islámu. Diskutovat budou profesorka a teoložka Ivana Noble, rabín David Maxa, farář pro menšiny Mikuláš Vymětal a pan Kristián Dembický. Moderuje zvláštní zmocněnec pro holocaust, mezináboženský dialog a svobodu vyznání Robert Řehák.

Akce navazuje na každoroční Stánek míru, který podporuje mezináboženský dialog, a spolupořádá ji židovská komunita Ec chajim Praha a iniciativa Společný Hlas. První letošní setkání se zaměřilo na humor a radost z víry.

Aktualizace 3. listopadu 20.00 - záznam diskuse naleznete zde.