Samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti

Vedoucí tajemník Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti.

Vedoucí tajemník Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti

Agenda zahrnuje kvalifikované posuzování technického stavu nemovitostí, přípravu stavebních akcí, výběr smluvních partnerů, vyřizování potřebných administrativních náležitostí, vedení archivu stavební dokumentace a jiné související činnosti. Kromě přímého výkonu uvedených činností ve vztahu k nemovitostem ve vlastnictví celé církve je součástí agendy i poskytování odborných konzultací a doporučení ve vztahu k nemovitostem ve vlastnictví jednotlivých farních sborů.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • trestní bezúhonnost
  • nejméně 3 roky praxe v oboru (praxe na straně investora výhodou)
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B nebo vyšší
  • znalost prostředí a organizačního uspořádání Českobratrské církve evangelické výhodou
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

• perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
  • pracoviště v centru Prahy, dobrý pracovní kolektiv
  • možnost pomoci při hledání bydlení v Praze
  • zaměstnání formou pracovní smlouvy na plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • 25 dní dovolené
  • nástup dle vzájemné dohody – nejlépe k 15. 6. 2017.

Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a fotokopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 31. 5. 2017 (rozhoduje datum doručení)na níže uvedenou e.mailovou, nebo poštovní adresu:

Ústřední církevní kancelář ČCE

Jungmannova 22/9

111 21 Praha 1 – Nové Město

e-mail: podrouzek@e-cirkev.cz (do předmětu e.mailu uvádějte ,,výběrové řízení – pozice samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti“)

Českobratrská církev evangelická si vyhrazuje právo výběrové řízení prodloužit, případně pracovní pozici neobsadit.

28. 4. 2017, 13:07