Role ženy v židovství, křesťanství a islámu

12. března 2021

Další z cyklu mezináboženských rozhovorů Stánku míru se koná v neděli 14. března od 18.00 do 19.30 hodin online na Facebooku Ec Chajim. Tématem diskuse bude tentokrát "Role ženy v židovství, křesťanství a islámu".

Role ženy v židovství, křesťanství a islámu
12. března 2021 - Role ženy v židovství, křesťanství a islámu

Pozvání přijaly paní Tereza Gafna Váňová z Lauderových škol v Praze za židovství, farářka Sandra Silná z Církve československé husitské za křesťanství a paní Zuzana Amrani z Muslimské obce v Praze za islám.

Debatu moderuje dr. Robert Řehák z Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

K živému vysílání se můžete připojit v neděli 14. března od 18. hodin na stránce progresivní pražské židovské komunity Ec Chajim.