Pomoc druhému z pohledu židovství, křesťanství a islámu – online diskuse

3. května 2021

Další ze série mezináboženských rozhovorů Stánku míru se koná 6. května od 18.00 na Facebooku Ec Chajim Praha.

Pomoc druhému z pohledu židovství, křesťanství a islámu – online diskuse
3. května 2021 - Pomoc druhému z pohledu židovství, křesťanství a islámu – online diskuse

Pozvání přijali sociální pracovnice a psycholožka Zdeňka Sobotová, rabín David Maxa, farář Mikuláš Vymětal a pan Kristián Dembický.

Debatu moderuje dr. Robert Řehák, zvláštní zmocněnec Ministerstva zahraničních věcí České republiky pro holocaust, mezináboženský dialog a svobodu vyznání.

K živému vysílání se můžete připojit ve čtvrtek 6. května od 18. hodin na stránce progresivní pražské židovské komunity Ec Chajim.

Pozvánka na sociální síti Facebook k dispozici zde.