Pastoral Brothers v pořadu „168 hodin“

Farářské duo Jakub Malý a Karel Müller už dva roky vystupují na sociálních sítích jako Pastoral Brothers. Natáčí krátká videa, v nichž se složitým otázkám víry věnují s humorem a nadhledem.

V publicistickém pořadu České televize „168 hodin“ téma zpracovala Kateřina Stibalová.

Video najdete zde.

Pastoral Brothers sledujte na YouTube nebo na Facebooku.

Sami o sobě říkají:

Jsme dva evangeličtí faráři. Nápad točit videa jsme dostali v hospodě u piva. Jsme mladí a víra v Boha pro nás hodně znamená. Chceme ukázat, že církev v dnešní době nemusí být zakonzervovaná do minulosti. Chceme mluvit dnešním způsobem o křesťanských tématech, která mají nadčasovou platnost. Věříme, že se u nás lidi pobaví a poznají, že církev je pro všechny!

Zpracovali jsme témata Vyznání víry a Desatero. Teď pracujeme na tématu Modlitba.

18. 5. 2020, 8:17