Online diskuse na téma rozvojových plánů sborů

16. října 2021

Srdečně zveme k online diskusi, která se bude věnovat přípravě rozvojových plánů sborů. Ve středu 20. října 2021 od 19.00 hodin.

Online diskuse na téma rozvojových plánů sborů
16. října 2021 - Online diskuse na téma rozvojových plánů sborů

V říjnu loňského roku dostala sborová staršovstva k dispozici materiál nazvaný Rozvojový plán sboru. Vychází ze Strategického plánu církve přijatého synodem a je především podnětem k rozhovoru o budoucnosti sboru.

O tom, jaké jsou různé pohledy na tento materiál, dosavadní zkušenosti s jeho aplikací, jakož i další názory a otázky s ním související, budeme mluvit v online panelové diskusi ve středu 20. října od 19:00. V debatě se také pokusíme zasadit rozvojové plány sborů do širších souvislostí restrukturalizace církve.

Účast v panelu přijali:

• Jan Plecháček (farář v Heřmanově Městci)
  • Petr Štulc (presbyter sboru Praha-Jarov)
  • Zdeněk Zezula (kurátor v Rumburku)
  • Marek Zikmund (senior Moravskoslezského seniorátu)

Diskusi moderuje Pavel Pokorný (SR ČCE).

Dotazy a připomínky diskutujícím budete moci zasílat během živého přenosu v YouTube chatu. Případné otázky uvítáme také předem na hofman@e-cirkev.cz. Odkaz na přímý přenos bude tradičně dostupný v den vysílání z hlavní stránky www.e-cirkev.cz.