Na Proglasu s Danielem Ženatým a Pavlem Pokorným

17. června 2021

Ve čtvrtek 17. června byli hosty dopoledního živého vysílání radia Proglas synodní senior Daniel Ženatý a jeho náměstek a budoucí synodní senior Pavel Pokorný.

Na Proglasu s Danielem Ženatým a Pavlem Pokorným
17. června 2021 - Na Proglasu s Danielem Ženatým a Pavlem Pokorným

Drobné ohlédnutí za uplynulým působením stávající synodní rady i nesmělý výhled k funkčnímu období té nově zvolené, která nastupuje od listopadu letošního roku. Ale také rozhovor o zkušenostech, obavách a výzvách. O tom, co oba hosty formovalo, jak se potkali s kaplanstvím (D. Ženatý se službou ve věznici a P. Pokorný jako kaplan v nemocnici), na co se těší i jak proběhne výměna na postech v církevním vedení. S hosty si povídala Kateřina Rózsová.

Záznam je k poslechu v archivu radia Proglas.