Aktuality

Misijní dárky od Brněnské tiskové misie

Sdílet na Facebooku

Nestátní nezisková organizace Brněnská tisková misie slouží všem křesťanským denominacím a připravuje nejen misijní tiskoviny.

Už více jak 25 let, každým rokem přinese Brněnská tisková misie (BTM) více jak 70 novinek, které připravuje pro službu církví i jednotlivců, pro jejich misijní aktivity.

Letošní vánoční nabídka je obohacena o zcela nové prvky, které zatím komerční firmy nejsou schopny nabízet. Jde například o přání blahopřání, ze kterého si adresát může vyrobit skutečnou svíčku, dále magnetky s vánočními motivy, cédéčka s písněmi nebo letáček s QR kódem, díky kterému je možné si vyslechnout píseň kapely Vesper a on-line zhlédnout videoanimaci. Tímto letáčkem BTM naznačuje nadcházející budoucnost, inovace tiskové misie a naznačuje, že i misie bude brzičko „digitalizovaná“. BTM nezůstane jen u písní. Již se připravují filmy, které bude možné využít nejen pro biblické hodiny…

Letitou snahou a jediným cílem BTM je služba, která nabízí a připravuje podklady pro osobní předání radostné zprávy, pro misii v místě, kde právě žijete, kam vás Bůh postavil.

Společenské deskové hry, karetní biblické hry, křížovky, kvízy, sešitky plné povzbuzení v nemoci, zármutku, v těžkých chvílích… Vše můžete najít, prohlédnout i objednat na www.btm.cz.

6. 12. 2019, 21:00