Aktuality

Květnové číslo Českého bratra se věnuje politice

Sdílet na Facebooku

Církev versus politika. Takové je téma květnového čísla evangelického časopisu Český bratr. Nabízí rozhovor s prezidentským kandidátem Jiřím Drahošem nebo s farářem Jakubem Trojanem, který pohřbíval Jana Palacha.

Církev versus politika. Takové je téma květnového čísla evangelického časopisu Český bratr. Nabízí rozhovor s prezidentským kandidátem Jiřím Drahošem, vzpomínání na velikonoční čas nebo na Dny umění nevidomých. Synodní kurátor Vladimír Zikmund napsal dopis vnučce o cestě do krajanských sborů na Ukrajině a zaujme jistě i rozhovor s farářem Jakubem Trojanem, který pohřbíval Jana Palacha a který letos slaví devadesátiny.

Kromě článků věnujících se těmto tématům nabízí květnové číslo evangelického časopisu Český bratr ohlédnutí za majetkovým narovnáním, článek o tom, proč se synodní rada (která stojí v čele církve) má vyjadřovat k aktuálnímu dění, informace o výběrových řízeních nebo pozvánky na letní akce.

Český bratr stojí 25 korun a je dostání ve sborech, v knihkupectví Kalich (Praha, Jungmannova 9), Brána (Praha, Ječná 19 ) a Cesta (Brno, Rašínova 5) nebo předplatitelům poštou. Objednávky přijímá redakce (ceskybratr@e-cirkev.cz, 224 999 236).

15. 5. 2017, 13:11