Aktuality

Červnové číslo časopisu Český bratr se věnuje síle slova

Sdílet na Facebooku

Hledání slova. Takové je téma červnového čísla evangelického časopisu Český bratr. Nabízí rozhovor s katechetkou Danielou Bednaříkovou o výuce náboženství, reportáž ze semináře o uprchlictví a integraci cizinců, článek o besedách s pamětníky 20. století nebo ohlédnutí za nezamýšleným sociálním experimentem Diakonie ČCE.

Hledání slova. Takové je téma červnového čísla evangelického časopisu Český bratr. Nabízí rozhovor s katechetkou Danielou Bednaříkovou o výuce náboženství, reportáž ze semináře o uprchlictví a integraci cizinců, článek o besedách s pamětníky 20. století nebo ohlédnutí za nezamýšleným sociálním experimentem Diakonie ČCE.

Kromě článků věnujících se těmto tématům nabízí červnové číslo evangelického časopisu Český bratr úvahy o srozumitelnosti církve pro dnešní společnost, poselství synodu k volbám či pozvánky na letní a podzimní akce.

Český bratr stojí 25 korun a je dostání ve sborech, v knihkupectví Kalich (Praha, Jungmannova 9) a Cesta (Brno, Rašínova 5) nebo předplatitelům poštou. Objednávky přijímá redakce (ceskybratr@e-cirkev.cz, 224 999 236). Prohlížet Českého bratra, číst jednotlivé příspěvky a poslouchat je v audioverzi lze také v listovací aplikaci na www.ceskybratr.cz.

13. 6. 2017, 13:42