30.06.2016 10:06

OSLAVY 500. VÝROČÍ REFORMACE

  Slavnostní den k 500. výročí reformace se bude konat v Ratiboři v neděli 10. září 2017. Jedná se o součást projektu Naše reformace, jehož cílem je připomínat významná církevní výročí. Synodní rada prosí sbory a...
28.06.2016 09:22

POUŤ DO KOSTNICE

  Beseda Svatopluk Cech v Curychu a Husův sbor Čechů a Slováků ve Švýcarsku zve všechny krajany a přátele na tradiční Pouť do Kostnice na památku upálení Mistra Jana Husa a Jeronýma Pražského, která se koná v neděli...
27.06.2016 11:03

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ STUDIA ABSOLVENTŮ SEMINÁŘE CÍRKEVNÍ HUDBY

  Slavnostní ukončení studia absolventů Semináře církevní hudby Evangelické akademie se konalo při slavnostní bohoslužbě v neděli 26. června v evangelickém kostele v Ostravě. Z rukou synodního seniora a synodního...
24.06.2016 11:24

PUTOVÁNÍ ZA PRAVDOU - DIVADELNÍ HRA O JERONÝMOVI PRAŽSKÉM

  Život Jeronýma Pražského je jednou velkou poutí. Navštívil řadu zemí, získal mistrovské tituly čtyř slavných evropských univerzit, setkal se s mnoha důležitými a mocnými lidmi, byl souzen koncilem... Jak představit tento...
E-církev.cz

Celocírkevní komise zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve (Řád o správě církve čl. 45).

Platová komise

  1. Čejková Naděje
  2. Dobšová Lenka
  3. Levá Marie
  4. Matějka Daniel ml.
  5. Straka František
  6. Štulcová Věra
  7. Tregler Jiří
  8. Zadražilová Eva
  9. Žváčková Eva

 

 

Propagační komise

  1. Mareš Ivo
  2. Marková Eva
  3. Najbrt Tomáš
  4. Pellar Ondřej
  5. Richterová Miriam
  6. Schneider Jiří
  7. Veselá Barbora
  8. Voženílková Monika

 

 

Komise pro péči o výpomocné kazatele:

  1. Kašpar Pavel
  2. Lavická Anna
  3. Marková Eva
  4. Plachý Antonín
  5. Pokorný Pavel - za SR

 

 

Komise pro vikariát

  1. Balcar David
  2. Gallus Petr
  3. Kalus Pavel
  4. Kašpar Pavel
  5. Keller Jakub
  6. Prudký Martin
  7. Šorm Zvonimír – předseda
  8. Tengler Jiří
  9. Trgalová Magdaléna
  10. Weinfurter Jiří
  11. Ženatý Daniel – za SR

 

 

Komise pro diakonát

  1. Baštecký Bohumil
  2. Halama Jindřich
  3. Kašparová Jana
  4. Pistor Pavel
  5. Plachý Antonín
  6. Titěra Ondřej
  7. zástupce za Diakonii ČCE – nejmenován

 

 

Komise pro přípravu nového evangelického zpěvníku

  1. Čunderlíková Romana
  2. Esterle Miloslav – předseda
  3. Hanych Pavel
  4. Heller Daniel ml.
  5. Křivohlavý Pavel
  6. Moravetz Ladislav
  7. Švandová Daniela
  8. Titěra Ondřej

 

 

Komise pro celoživotní vzdělávání kazatelů

  1. Bárta Marek
  2. Dušková Havlíčková Drahomíra
  3. Gallus Petr – předseda
  4. Keller Jakub
  5. Keřkovský Jan
  6. Macek Ondřej
  7. Marková Eva
  8. Pokorný Pavel – za SR
  9. Stolařová Marie

 

 

Komise pro pastorační pracovníky

  1. Marková Eva
  2. Pokorný Pavel
  3. Slámová Markéta
  4. Špinarová Jana

 

 

Komise pro lidská práva

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Klubalová Jitka
  3. Morée Peter
  4. Růžička Jan
  5. Schmarczová Šárka - předsedkyně
  6. Sklenářová Martina
  7. Ženatý Daniel

 

 

Koordinační komise pro reformační i jiná křesťanská výročí

  1. Bruna Petr
  2. Čapek Jan
  3. Frey-Reininghaus Gerhard - předseda
  4. Hamrová Daniela
  5. Keřkovský Pavel
  6. Kocanda Martin
  7. Marková Eva
  8. Najbrt Tomáš
  9. Pfann Michael
  10. Pfeifer Frank
  11. Ruml Pavel
  12. Tengler Jiří
  13. Voženílková Monika
  14. Ženatá Daniela
  15. Ženatý Daniel

 

 

American Working Group:

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Horák Martin
  3. Jelinek Wiera
  4. Kačenová Jiřina
  5. Kalusová Vendula
  6. Marková Ivana - předsedkyně
  7. Moritz Karen
  8. Peňáz Petr
  9. Pokorný Pavel
  10. Stephens Peter
  11. zástupce Diakonie ČCE

 

Strategická komise

  1. Běťák Miloslav
  2. Fojtů Daniel
  3. Kitta Michal
  4. Kocanda Martin
  5. Maňák Miroslav
  6. Mazur Roman
  7. Pfann Miroslav
  8. Šilar Petr
  9. Sláma Petr
  10. Zikmund Vladimír
  11. Ženatý Daniel

 

 

Grantová komise

  1. Burianová Helena
  2. Doubravová Marta
  3. Hájek Pavel
  4. Maláč Lukáš
  5. Najbrtová Helena
  6. Pivoňková Kateřina
  7. Plíšek Jaromír
  8. Schneider Jiří - za SR
  9. Tvrzník Jiří
  10. Včeliš Milan
  11. Zadražilová Eva - za SR
  12. Zikmund Vladimír - za SR

 

 

Komise pro revitalizaci Ústeckého seniorátu

  1. Erdingerová Vlasta
  2. Matějovský Tomáš - předseda
  3. Němeček Filip
  4. Sedláček David
  5. Skuhrová Zdena
  6. Titěra Ondřej - za SR
  7. Vlková Šeráková Martina

 

 

Komise pro projekt „Truhlářská“

  1. Mašek Jan
  2. Pokorný Pavel - za SR
  3. Procházková Marta
  4. Rozbořil Tomáš
  5. Slámová Jana
  6. Vobrová Žofie
  7. Žárská Monika

 

 

Komise pro 100. výročí ČCE

  1. Krupa Jan
  2. Ryšavá Lia
  3. Škubalová Jana
  4. Voženílková Monika
  5. Zikmund Vladimír - za SR
  6. Ženatý Daniel - za SR

 

INFO
Vaše zboží bylo vloženo do košíku.

zavřít