19.09.2016 15:29

MODLITBA ZA DOMOV 2016

  V den státního svátku v pátek 28. října 2016 se bude v Praze při příležitosti oslav k připomenutí vzniku samostatného československého státu konat desátý ročník ekumenického setkání lidí dobré vůle Modlitba za...
16.09.2016 13:41

ZPĚVÁCI Z ISLANDU PODPOŘÍ REKONSTRUKCI MILÍČOVY KAPLE

  Podpořit rekonstrukci chátrající Milíčovy kaple a vznik komunitního a pastoračního centra mohou lidé nejen z Prahy v neděli 25. září. Benefiční koncert na podporu tohoto projektu se koná od pěti hodin odpoledne...
14.09.2016 09:46

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O NÁVRH JEDNOTNÉHO VIZUÁLNÍHO STYLU CÍRKVE

  Českobratrská církev evangelická vyhlašuje na základě rozhodnutí synodu soutěž o návrh na vytvoření jednotného vizuálního stylu. Základem soutěže je značka a logotyp, které se stanou vizuálním symbolem církve. Značka...
12.09.2016 15:47

VĚŘÍCÍ VYRAZÍ DO KOSTELA NA KOLE

    Nebuďme lhostejní k zemi, která nám byla svěřena – s takovým heslem vyrazí stovky věřících z celé republiky v neděli 18. září (případně už v sobotu 17. září) do kostela. Zapojí se do ekumenické akce Do...
E-církev.cz

Celocírkevní komise zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve (Řád o správě církve čl. 45).

Platová komise

  1. Čejková Naděje
  2. Dobšová Lenka
  3. Jacobea Alexandra
  4. Kocanda Martin
  5. Matějka Daniel
  6. Včelná Radmila
  7. Zadražilová Eva - za SR

 

 

Propagační komise

  1. Mareš Ivo
  2. Marková Eva
  3. Najbrt Tomáš
  4. Pellar Ondřej
  5. Richterová Miriam
  6. Schneider Jiří
  7. Veselá Barbora
  8. Voženílková Monika

 

 

Komise pro péči o výpomocné kazatele:

  1. Kašpar Pavel
  2. Lavická Anna
  3. Marková Eva
  4. Plachý Antonín
  5. Pokorný Pavel - za SR

 

 

Komise pro vikariát

  1. Balcar David
  2. Gallus Petr
  3. Kalus Pavel
  4. Kašpar Pavel
  5. Keller Jakub
  6. Prudký Martin
  7. Šorm Zvonimír – předseda
  8. Tengler Jiří
  9. Trgalová Magdaléna
  10. Weinfurter Jiří
  11. Ženatý Daniel – za SR

 

 

Komise pro diakonát

  1. Baštecký Bohumil
  2. Halama Jindřich
  3. Kašparová Jana
  4. Pistor Pavel
  5. Plachý Antonín
  6. Titěra Ondřej
  7. zástupce za Diakonii ČCE – nejmenován

 

 

Komise pro přípravu nového evangelického zpěvníku

  1. Čunderlíková Romana
  2. Esterle Miloslav – předseda
  3. Hanych Pavel
  4. Heller Daniel ml.
  5. Křivohlavý Pavel
  6. Moravetz Ladislav
  7. Švandová Daniela
  8. Titěra Ondřej

 

 

Komise pro celoživotní vzdělávání kazatelů

  1. Bárta Marek
  2. Dušková Havlíčková Drahomíra
  3. Gallus Petr
  4. Keller Jakub
  5. Keřkovský Jan
  6. Macek Ondřej - předseda
  7. Marková Eva
  8. Pokorný Pavel – za SR
  9. Stolařová Marie

 

 

Komise pro pastorační pracovníky

  1. Marková Eva
  2. Pokorný Pavel
  3. Slámová Markéta
  4. Špinarová Jana

 

 

Komise pro lidská práva

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Klubalová Jitka
  3. Morée Peter
  4. Růžička Jan
  5. Schmarczová Šárka - předsedkyně
  6. Sklenářová Martina
  7. Ženatý Daniel

 

 

Koordinační komise pro reformační i jiná křesťanská výročí

  1. Bruna Petr
  2. Čapek Jan
  3. Frey-Reininghaus Gerhard - předseda
  4. Hamrová Daniela
  5. Keřkovský Pavel
  6. Kocanda Martin
  7. Marková Eva
  8. Najbrt Tomáš
  9. Pfann Michael
  10. Pfeifer Frank
  11. Ruml Pavel
  12. Tengler Jiří
  13. Voženílková Monika
  14. Ženatá Daniela
  15. Ženatý Daniel

 

 

American Working Group:

  1. Frey-Reininghaus Gerhard
  2. Horák Martin
  3. Jelinek Wiera
  4. Kačenová Jiřina
  5. Kalusová Vendula
  6. Marková Ivana - předsedkyně
  7. Moritz Karen
  8. Peňáz Petr
  9. Pokorný Pavel
  10. Stephens Peter
  11. zástupce Diakonie ČCE

 

Strategická komise

  1. Běťák Miloslav
  2. Fojtů Daniel
  3. Kitta Michal
  4. Kocanda Martin
  5. Maňák Miroslav
  6. Mazur Roman
  7. Pfann Miroslav
  8. Šilar Petr
  9. Sláma Petr
  10. Zikmund Vladimír
  11. Ženatý Daniel

 

 

Grantová komise

  1. Burianová Helena
  2. Doubravová Marta
  3. Hájek Pavel
  4. Maláč Lukáš
  5. Najbrtová Helena
  6. Pivoňková Kateřina
  7. Plíšek Jaromír
  8. Schneider Jiří - za SR
  9. Tvrzník Jiří
  10. Včeliš Milan
  11. Zadražilová Eva - za SR
  12. Zikmund Vladimír - za SR

 

 

Komise pro revitalizaci Ústeckého seniorátu

  1. Erdingerová Vlasta
  2. Matějovský Tomáš - předseda
  3. Němeček Filip
  4. Sedláček David
  5. Skuhrová Zdena
  6. Titěra Ondřej - za SR
  7. Vlková Šeráková Martina

 

 

Komise pro projekt „Truhlářská“

  1. Mašek Jan
  2. Pokorný Pavel - za SR
  3. Procházková Marta
  4. Rozbořil Tomáš
  5. Slámová Jana
  6. Vobrová Žofie
  7. Žárská Monika

 

 

Komise pro 100. výročí ČCE

  1. Krupa Jan
  2. Ryšavá Lia
  3. Škubalová Jana
  4. Voženílková Monika
  5. Zikmund Vladimír - za SR
  6. Ženatý Daniel - za SR

 

INFO
Vaše zboží bylo vloženo do košíku.

zavřít